• TOP materiály
  • Královna designových krytin
  • Podlahy pro podlahové topení
  • Ekologie a zdraví
Předchozí Další

Podlahy Sobotka

Přeskočit na navigaci

Kobercové krytiny, koberce

Kobercové krytiny jsou mezi zákazníky velmi oblíbené, a proto se řadí mezi nejčastější podlahové krytiny v domácnostech či firemních prostorách. Koberce mají oproti jiným podlahovým krytinám výhodu v tom, že dokáží tlumit hluk, mají výborné tepelné vlastnosti a vzbuzují pocit pohodlí.

Vzhledem k různorodosti použití je možné si vybírat ze široké škály kobercových krytin jako jsou např. bytové koberce, objektové koberce, zátěžové koberce, kusové koberce, běhouny aj.

Kobercové krytiny Breno

V naší nabídce naleznete koberce Breno, které je možné rozdělit do dvou hlavních skupin - koberce v metráži a kusové koberce (moderní, klasické či dětské koberce). Kusové koberce doplňují prostor každého bytového interiéru, dotváří atmosféru domova a plní užitnou i estetickou funkci.

Více informací o nabídce kobercových krytin Breno naleznete na stránkách Koberce-breno.cz.

Kobercové krytiny Spoltex spol. s r.o.

Široký sortiment kusových, objektových či bytových koberců, které jsou charakteristické kvalitou materiálu za velmi výhodné cenové podmínky. Nabízíme kobercové krytiny v různých barevných provedeních a šířích.

Více informací o nabídce koberců naleznete na stránkách firmy Spoltex spol. s r.o. Spoltex.cz.

Nabídka & ceny

Nabídku koberců naleznete na stránkách našich dodavatelů (Breno, Spoltex), kteří během roku neustále obměňují svůj sortiment. Ceny vybraných koberců Vám poskytneme na vyžádání.


Copyright © 2009 - 2023 Podlahy Jaroměř, Petr Sobotka | Mapa stránek | Tvorba www prezentací