• TOP materiály
  • Královna designových krytin
  • Podlahy pro podlahové topení
  • Ekologie a zdraví
Předchozí Další

Podlahy Sobotka

Přeskočit na navigaci

Podlahové krytiny Petr Sobotka

Firma Podlahářství Petr Sobotka nabízí široký sortiment podlahových krytin a doplňkových produktů. V nabídce naleznete mimo jiné PVC podlahy, kobercové krytiny, plovoucí podlahy (laminátové i dřevěné) či podlahové příslušenství.

PVC podlahy (linoleum, vinyl)

PVC podlahy (linoleum, vinyl atp.) jsou vhodné zejména pro ty případy, kdy zákazník vyžaduje maximální snadnou údržbu, dlouhou životnost a odolnost podlahové krytiny.

Více informací naleznete v sekci PVC podlahy.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou praktické, vysoce odolné a pěkné na pohled. Kromě těchto základních bodů mají i další přednosti. Vinylové podlahové krytiny nabízejí širokou škálu dezénů a barev. Své uplatnění tak naleznou i v obytných interiérech.

Více informací naleznete v sekci Vinylové podlahy.

Kobercové krytiny, koberce

Kobercové krytiny jsou mezi zákazníky velmi oblíbené, a proto se řadí mezi nejčastější podlahové krytiny v domácnostech či firemních prostorách. Koberce mají oproti jiným podlahovým krytinám výhodu v tom, že dokáží tlumit hluk, mají výborné tepelné vlastnosti a vzbuzují pocit pohodlí.

Více informací naleznete v sekci Kobercové krytiny.

Plovoucí podlahy (laminátové, dřevěné)

Plovoucí podlahy je možné rozdělit do několika skupin podle typu použitého materiálu - laminátové, dřevěné či korkové plovoucí podlahy. V naší nabídce naleznete laminátové a dřevěné plovoucí podlahy.

Více informací naleznete v sekci Plovoucí podlahy.

Podlahové příslušenství

Firma Podlahářství Petr Sobotka nabízí svým zákazníkům rovněž podlahové příslušenství k nabízeným podlahovým krytinám. Podlahové příslušenství v naší nabídce je k dispozici skladem na naší prodejně.

Více informací naleznete v sekci Podlahové příslušenství.

Stavební chemie

Sortiment stavební chemie firmy Podlahářství Petr Sobotka zahrnuje lepidla, spárovací hmoty, podlahové vyrovnávací (nivelační) stěrky, rychletuhnoucí speciální potěry, malty na opravy, penetrace aj. produkty. Jsme připraveni Vám pomoci s konkrétním výběrem stavební chemie, aby vše splnilo Vaše očekávání.

Více informací naleznete v sekci Stavební chemie.


Copyright © 2009 - 2023 Podlahy Jaroměř, Petr Sobotka | Mapa stránek | Tvorba www prezentací